Luxury And Best Location 2 Minutes Burj Khalifa

  • 1000 m²

Luxury And Best Location 2 Minutes Burj Khalifa Dubai appartement van 1000 m² is op 25 minuten wandelen van het KidZania gelegen en biedt een wellnesscentrum. Dit appartement is gelegen op ongeveer 1 km verwijderd van Business Bay Metro treinstation en binnen een paar straten van mon arret busstation.

Dit appartement is uitgerust met een badkamer met een haardroger.

Bovendien helpt de toegang tot een ijsbaan de gasten hun lichaam te onderhouden. Ook de aanwezigheid van een zwembad garandeert een ontspannen verblijf.

De accommodatie is voorzien van een complete keuken.

Het 2-badkamer appartement is te vinden in de Downtown Dubai wijk, binnen 20 minuten wandelen van de Dubai Mall. Gasten kunnen een bezoek brengen aan Dubai Opera, op 100 meter ervandaan, evenals aan de Treehouse geplaatst in de onmiddellijke nabijheid van Luxury And Best Location 2 Minutes Burj Khalifa appartementen. Deze accommodatie ligt binnen 10 minuten wandelafstand van het metrostation Burj Khalifa - Dubai Mall.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxury And Best Location 2 Minutes Burj Khalifa Dubai
Modern Luxury Apartment With Full Burj Khalifa & Fountain View
Mobiele prijsaanbieding

Modern Luxury Apartment With Full Burj Khalifa & Fountain View

0 m van de accommodatie
Trps - Grande, Downtown - Full Burj Khalifa View, Luxury Furnished - Close To Dubai Mall
Mobiele prijsaanbieding

Trps - Grande, Downtown - Full Burj Khalifa View, Luxury Furnished - Close To Dubai Mall

0 m van de accommodatie
Full Burj Khalifa & Fountain View 60Th Floor Sky Luxury 2Bhk 4 Mins Walk To Dubai Mall Downtown
Mobiele prijsaanbieding

Full Burj Khalifa & Fountain View 60Th Floor Sky Luxury 2Bhk 4 Mins Walk To Dubai Mall Downtown

0 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Luxury And Best Location 2 Minutes Burj Khalifa appartement te vinden?
      Luxury And Best Location 2 Minutes Burj Khalifa appartement is in de Downtown Dubai wijk gesitueerd, op 25 minuten wandelen van het KidZania.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Luxury And Best Location 2 Minutes Burj Khalifa appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Luxury And Best Location 2 Minutes Burj Khalifa appartement zijn onder andere de Dubai Mall, het KidZania, de Emirate Towers.
    • Welke betaalmethoden worden in Luxury And Best Location 2 Minutes Burj Khalifa appartement geaccepteerd?
      Luxury And Best Location 2 Minutes Burj Khalifa appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Visa
      • American Express
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Luxury And Best Location 2 Minutes Burj Khalifa appartement?
      Restaurants in de buurt van Luxury And Best Location 2 Minutes Burj Khalifa appartement zijn onder andere Cali-Poke en Brothaus Bakery restaurants, gelegen op ongeveer 7 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Luxury And Best Location 2 Minutes Burj Khalifa appartement?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Luxury And Best Location 2 Minutes Burj Khalifa appartement.
    • Is er een keuken in Luxury And Best Location 2 Minutes Burj Khalifa appartement?
      Bij Luxury And Best Location 2 Minutes Burj Khalifa appartement vinden gasten een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 1000 m².
    • Is er een zwembad in Luxury And Best Location 2 Minutes Burj Khalifa appartement?
      Ja, Luxury And Best Location 2 Minutes Burj Khalifa appartement heeft een privézwembad.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxury And Best Location 2 Minutes Burj Khalifa Dubai

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten